Oczyszczanie wątroby z kamieni i złogów jest kolejnym poważnym etapem oczyszczania organizmu. Jeśli macie Państwo problemy z trawieniem, jesteście alergikami, musicie pozbyć się kamieni z wątroby.

Poczujecie się wtedy lepiej, odzyskacie energię życiową. Jak pisze dr H. R. Clark: ?Oczyszczanie wątrobowych dróg żółciowych jest najskuteczniejszą metodą poprawy zdrowia?. Zadanie wątroby polega na produkowaniu żółci, która przez wielu kanalików spływa do jednego kanału.

U wielu ludzi właśnie w tych drobnych kanalikach gromadzą się kamienie żółciowe. Czasami są bardzo małe i nie powodują żadnych dolegliwości. Nie są wykrywalne w badaniu USG albo przy pomocy zdjęć rentgenowskich. Lecz z czasem rosną i jest ich coraz więcej, co powoduje spadek ilości produkowanej żółci. Kamienie żółciowe wyglądają jak gąbka i gromadzą różnego rodzaju bakterie, wirusy i pasożyty, które przedostały się do wątroby.

Nie można pozbyć się żadnych infekcji z organizmu bez oczyszczania wątroby z kamieni. Ludzie, którzy mają kamienie w wątrobie lub woreczku żółciowym ogromnie cierpią. Muszą zostać poddani operacji, często wycina się im część woreczka żółciowego, a czasami cały woreczek.

Lecz główny filtr krwi ? wątroba – pozostaje niezmieniony. (warto również skorzystać z ostropestu) Jak oczyścić wątrobę, czytaj w pełnej wersji