Operacje powiększenia biustu są popularne, ale przerażają wiele kobiet. Jest to bowiem spora ingerencja w ciało, implanty mogą się nie przyjąć, a uzyskany efekt może nie być zadowalający. Sytuacje, kiedy po operacji biust jest nierówny albo pojawiają się spore blizny wcale nie są rzadkością. Na szczęście istnieją inne, nieoperacyjne sposoby na powiększenie biustu.

Operacja to ostateczność!
Operacja powiększenia biustu jest często stosowanym rozwiązaniem i lekarze taki zabieg przeprowadzają dosyć często, jednak nie jest on wolny od ewentualnych powikłań. Pójść źle może naprawdę wiele rzeczy, jest to w końcu zabieg przeprowadzony w całkowitej narkozie. Implanty mogą się nie przyjąć, albo być źle dobrane, więc finalny efekt wygląda nieładnie, a piersi są nierówne.

Do tego dochodzi długi czas potrzebny na dojście do siebie po wykonanej operacji. Osoby pracujące są zmuszone do wzięcia kilku tygodni wolnego z tej okazji, a całość goi się przez kilka miesięcy. Nieodpowiednia pielęgnacja piersi może skutkować pojawieniem się blizn i zgrubień.

Operacja powiększenia piersi powinna być wybierana jako ostateczne rozwiązanie, kiedy wszystkie inne sposoby zawiodły. Na szczęście nie zawsze jest ona konieczna, a rozmiar lub dwa więcej można uzyskać stosując inne sposoby np. http://kremnabiust.pl/biust/sposoby-jedrny-biust/

Krem na biust
Odpowiedni krem na biust może zdziałać cuda! Sekretem skuteczności takich specyfików jest oczywiście regularne stosowanie, najlepiej dwa razy dziennie, a nakładanie powinno być połączone z delikatnym masażem całych piersi. Jakie kremy stosować? Wybór jest naprawdę szeroki, a specyfiki do powiększania biustu można zakupić w sklepach internetowych, w drogeriach oraz w aptekach. Warto jednak wybierać sprawdzone produkty, takie jak krem na biust Frashe, który oparty jest na naturalnych składnikach. Nie uczulają one, poprawiają jędrność piersi i pozwalają powiększyć je nawet o dwa rozmiary.

Krem na biust to bezpieczny sposób na zwiększenie rozmiaru, korzystać można z tego sposobu w każdym momencie i zajmuje zaledwie kilka minut dziennie.

Tabletki oraz zioła powiększające biust
Tabletki i ziołowe herbatki powiększające biust są chętnie stosowane przez kobiety, najlepsze efekty dają jednak połączone z inną metodą, na przykład z używaniem kremów na biust. W tabletkach oraz herbatach znajdują się naturalne zioła. Przykładami roślin, które pozytywnie wpływają na zwiększenie rozmiaru biustu są: koper włoski, mniszek lekarski, czerwona koniczyna oraz kozieradka.

krem na biust frasheWarto pamiętać, że nie każdy może stosować zioła doustnie, warto sprawdzić, czy nie wywołują żadnych sensacji żołądkowych. Należy także sprawdzić, czy zioła mogą być stosowane z lekami, które stosujemy na co dzień.

Przytycie
Piersi w dużej części składają się z tkanki tłuszczowej, więc nabranie ciałka pozytywnie wpływa na ich kształt. Należy jednak pamiętać o tym, aby cały czas dbać o odpowiednie ujędrnienie skóry. Po przytyciu piersi początkowo są jędrne, ale z czasem zaczynają opadać.

Powiększenie biustu jest możliwe, a operacja nie jest jedyną opcją. Warto spróbować inne metody, które sprawią, że biust stanie się pełny.