Poniżej przedstawiamy naturalne suplementy diety, których stosowanie może przynieść wymierne korzyści w określonym czasie.  Zapraszamy do zapoznania się z lekturą!

Błonnik Polski

Błonnik polski to naturalny składnik Twojej diety, dzięki jego właściwościom znakomicie nadaje się do zastosowania w diecie odchudzającej. Odchudzanie dzięki zastosowaniu błonnika, staje się bardziej skuteczne. Ponadto Błonnik wspomaga metabolizm, redukuje poziom cholesterolu we krwi. Stosowanie błonnika w codziennej diecie, znacznie poprawia funckcjonowanie jelit.

(zapoznaj się również z opiniami o błonniku)

Ostropest Plamisty

Ostropest plamisty stosowany jest z powodzeniem, do regeneracji i ochrony a także leczenia Twojej wątroby. Stosowanie ostropestu plamistego, powoduje uchowanie zdrowych komórek w Twojej wątrobie od zniszczenia.

(zapoznaj się również z opiniami o ostropeście)

Gynostemma Królewska

Gynostemma – to bardzo popularne zioła, które w Chinach, już od dawien dawna służa jako leczniczniy napar, pijany codziennie jako zamiennik tradycyjnej kawy i herbaty. Gynostemma przyspiesza trawienie i wspomaga nasz metabolizm, poprawia samopoczucie i spowalnia starzenie się, jednak głownymi zastosowaniami tego naparu, są problemy ze snem, stres, problemy z oddychaniem (np. astma).

Himplasia

Himplasia– to skuteczny preparat ziołowy, którego gównym zasotoswaniem jest zapobieganie prostacie.

Palma Sabal

Palma Sabal – to preparat ziołowy stosowany przy leczeniu prostaty. Dzieki swoim właściwościom, skutecznie poprawia pracę gruczołu krokowego u mężczyzn.  to skuteczny preparat ziołowy, którego gównym zasotoswaniem jest zapobieganie prostacie. Palma sabal, to preparat stosowany również do poprawy pracy układu moczowego.