Nieprzyjemny zapach z ust, krępujące wzdęcia i duży brzuch? Doskonale znasz te przykre dolegliwości wynikające z ciągłych zaparć? Specjalnie dla Ciebie powstał ziołowy błonnik Fibra Vitale. Mieszanka naturalnych ziół pomoże Ci skutecznie zwalczyć uciążliwe zaparcia! Ciesz się życiem z Fibra Vitale!

Napar przygotowany na bazie kory Lapacho posiada charakterystyczny, gorzkokwaśny smak i brązowy kolor. Aromat tej herbaty potrafi zaskoczyć niezwykłą dla innych naparów trawiastą nutą. Kora Lapacho jest bogatym źródłem składników mineralnych i bioaktywnych, zawiera substancję, które niszczą wolne rodniki i zapobiegają powstawaniu nowotworów.


Dla podwyższenia naszego metabolizmu, oprócz środków farmakologicznych i odpowiedniej diety, najlepszy jest po prostu ruch. Takie hormony jak testosteron albo hormon wzrostu wydzielane są najintensywniej w momencie zwiększonej aktywności fizycznej a im jest ich więcej, tym szybciej i lepiej nasz organizm spala nagromadzony tłuszcz. Wystarczy niewielka seria ćwiczeń z odpowiednim obciążeniem a komórki tłuszczowe zaczynają…


Odkąd człowiek pierwotny nauczył się myśleć abstrakcyjnie, szukał w swym otoczeniu rozmaitych sposobów na poprawę jakości życia, dużo eksperymentował. Nauczył się m.in. uprawiać ziemię, co wzbogaciło jego jadłospis o nowe składniki odżywcze. Wraz z rozwojem rolnictwa człowiek osiadł na danym terenie przez dłuższy czas, wtedy też mógł zacząć bliżej przyglądać się roślinom.


Bez czarny (Sambucus nigra L.) – gatunek krzewu z rodziny bzowatych. Inne zwyczajowe nazwy: bez lekarski, bez apteczny, bez biały, bez pospolity, holunder, bzowina, hyćka, hyczka. W innych systematykach zaliczany do rodziny piżmaczkowatych lub przewiertniowatych. Występuje w stanie dzikim w Europie, północnej Afryce, na Kaukazie i w Azji Mniejszej. W Polsce spotykany na całym obszarze…


Dziurawiec jest prastarym lekiem ludowym znanym już w starożytności.Zaleca się go na nerwy , wrzody ,żołądek ,wątrobę ,nerki , jelita ,pobudzający przemianę materii,a nawet na nowotwory .Uchodzi za lek niemal uniwersalny.Stosowany jest zewnętrznie jak i wewnętrznie.


Najwyższy stworzył lekarstwo na ziemi a człowiek powinien korzystać z tych skarbów ile tylko może. Mówi się o ziołach, że są nieskuteczne i wolno działają. Być może i wolno ale skutecznie trwale i nie szkodzą organizmowi. Jesteśmy przecież połączeni w jeden łańcuch życia. Oczywiście są rośliny trujące lub takie , które trzeba stosować bardzo ostrożnie….


Ostropest plamisty (Silybum marianum (L.) Gaertner) ? gatunek rośliny jednorocznej należący do rodziny astrowatych. Pochodzi z obszaru śródziemnomorskiego, rośnie dziko w Europie, Ameryce Północnej, Australii oraz Azji Mniejszej. W Polsce roślina uprawna, czasami zdziczała (ergazjofigofit).