Herbata z Imbiru

Herbata Ceylon BOP1, na której oparto kompozycję tej mieszanki doskonale harmonizuje wyrazisty, pikantny smak imbiru, nadając jej nieco łagodniejszego, bardziej awangardowego smaku. Skrót przy nazwie gatunkowej herbaty pokazuje, że do jej produkcji wykorzystano pełnych, okazałych liści najlepszej jakości. Ta numeracją oznacza się jedynie susz najwyższej klasy, poświadczany przez plantatorów i producentów. Cejlon, znany nam również jako Sri Lanka, to malownicza wyspa położona na południowy wschód od wybrzeży Indii.

Herbata z imbiru – olśniewający kraj

Jej nazwa oznacza ?olśniewający kraj? i taka też jest herbata pochodząca z tego kraju. Uprawia się tu jedne z najbardziej modnych i uznanych odmian herbaty. Imbir za to wzrasta w stanie dzikim w strefie tropikalnej Azji oraz Australii. Jego właściwości są imponujące. Imbirowi należy się świetne miejsce: także pośród naszych herbatek i napojów, jako i na półce z przyprawami.

Ta wonna herbata oparta na kłączach imbiru pozwoli na chwilę odprężenia po trudnym dniu, pozwalając szybko usunąć uczucie zmęczenia. Herbata imbirowa doskonale poprawia krążenie. Już parę pierwszych łyków rozświetla myśli i koi ciało. Systematyczne picie herbatki przyrządzonej z tej mieszanki opóźnia procesy starzenia i pozwala zachować sprawność umysłową na długie lata.

Kup herbatę z imbiru – kliknij.